روز پدر کادو چی بخرم؟ - کلینیک طب سنتی

روز پدر کادو چی بخرم؟

کاربردهای پنل اس ام اس و راهکارهای پیامکی
اکتبر 4, 2020
کولر آبی و گازی تان را هر ساله سرویس کنید
اکتبر 22, 2020

خلاصه: معمولا روز پدر به انرازه ی روز مادر جدی گرفته نمی شود اما می توان با خرید یک هدیه ی مناسب این روند را تغییر داد.

این ذهنیت باید تغییر کند که هدیه برای پدران اهمیت زیادی ندارد و شاید منشا این ذهنیت تواضع و کم توقعی خود مردان باشد. حتی اگر پدر شما به گرفت یک جفت جوراب عادت کرده باشد می توانید برای یک بار هم شده از ته آن را خوش حال کنید. هرچند گرانبها ترین هدیه نیز نمی تواند پاسخ گوی زحمات و محبت هایی باشد که برای شما کشیده اند. به این بیندیشید که پدرشما عمر و جوانی خود را فدای رشد و نمو شما کرده اند و شب و روز بی هیچ توقعی زحمت کشیده اند تا شما در آینده تبدیل به فرد موفقی شوید. حتی اگر هیچ هدیه ی نیز برای آن ها تهیه نکنید قطعا ناراحت نخواهند شد چون فقط شما هستید که برای آن ها ارزش دارید گویی بزرگترین هدیه را آن ها سال ها قبل گرفته اند و آن هدیه از طرف خداوند شما بوده اید.

بدور از هر قصد و نیتی باید به شما بگوییم هیچ هدیه ای برای والدین بهتر از اخلاق خوب فرزندان نیست. سعی کنید با گفتار و رفتارتان دل آن ها را نشکنید و با بی توجهی ، آنها را آزرده خاطر نکنید. پدرها و مادر ها هیچ دلخوشی ای جز فرزندانشان ندارند پس سعی کنید همیشه کنار آن ها باشید و برای مدت طولانی از آن ها فاصله نگیرید ، شاید بهشت آ نها در کنار شما باشد. خرید کادوی روز پدر بی اهمیت نیست ولی اما بهترین هدیه برای روز پدر حضور مداوم و مهربان شماست.

پدران و مادران زندگی و جوانی خود را به ما هدیه کرده اند بی هیچ توقعی و حتی اگر هر رفتاری از ما سر بزند از ما دل نخواند برید. اگر کمی انصاف و محبت داشته باشیم کم ترین پاسخ برای ایثار آن ها اینست که همیشه در کنارشان باشیم و از محبت کردن به آن ها دریغ نکنیم . شایدروزی هیچ پدر و مادری تنها نمانند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *