بازار

بهترین آموزش حسابداری

دوره حسابداری آموزشگاه آپادانا در تبریز آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند به عنوان حسابدار جذب بازار کار حسابداری شوند. در حقیقت، کسانی که هیچ آشنایی با فن حسابداری ندارند، برای آموزش حسابداری از این جا باید شروع کنند. این دوره حتی برای برخی از دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنند آنچه در دانشگاه آموخته‌اند برای جذب بازار کار کفایت نمی‌کند، نیز کارگشا است.

شما با شرکت در دوره حسابداری در تبریز آموزشگاه آپادانا در تبریز و کسب دانش و مهارت های اصولی و تخصصی علم حسابداری به صورت تئوری و عملی، می توانید پس از مدتی، به عنوان یک حسابدار متخصص و با دانش، با قدرت و اعتماد به نفس بالا، راهی بازار کار شوید..

بهترین آموزش حسابداری

حسابدار به زبان ساده به کسی می گویند که مسئولیت انجام حسابرسی ها و امور مالی را در یک مجموعه بر عهده دارد. حسابداری یکی از پر متقاضی ترین رشته های دانشگاهی و نیز یکی از عناوین شغلی محبوب و همواره پر رونق در سال های اخیر بوده است، که اتفاقا با توجه به دقیق تر شدن فرآیندهای مالی، هر روز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و برای علاقمندان به این رشته، فرصت های شغلی بیشتری فراهم می گردد.

همین پر رونق بودن بازار کار حسابداری، سبب شده که علاوه بر دانشجویان حسابداری و رشته های مرتبط با آن، بسیاری از افراد که حتی رشته تحصیلی و تخصص آن ها، ارتباطی با حسابداری ندارد نیز مایل باشند تا با طی کردن دوره حسابداری، دانش لازم و مهارت های عملی لازم برای ورود به بازار کار جذاب و پررونق این رشته را کسب نمایند.

در این راستا، دوره آموزش حسابداری در آموزشگاه آپادانا در تبریز ، متناسب با نیازهای بازار کار برگزار می شود که افراد علاقمند و مستعد، می توانند با نام نویسی و شرکت در این دوره آموزشی، تخصص و مهارت های شغلی و حرفه ای خود را در این زمینه ارتقا بخشند.

سرفصل های آموزش حسابداری در آموزشگاه آپادانا

 

 • تعاریف و مفاهيم حسابداری
 • چگونگي ثبت وقايع مالي
 • تهيه صورت‌هاي مالي
 • حسابداری موجودي
 • حسابداري اسناد دريافتني
 • نحوه تهيه گزارشات مالي
 • انجام پروژه‌های حسابداری بصورت عملی
 • حسابداری واحدهای خدماتی ، صنعتی و…
 • حسابداری مالیاتی ، ارزش افزوده
 • بیمه ، حسابرسی ، حقوق دستمزد ، حسابرسی
 • تحریر دفاتر قانونی
 • آنالیز پروسه خرید ، فروش ، انبارداری
 • آموزش کار با نرم افزار های اکسل ، هلو ، سپیدار و…

چرا دوره حسابداری در تبریز با آپادانا؟

حسابداری یک شغل پر طرفدار، پردرآمد و پر از چالش‌های گوناگون است. شغل حسابداری، مسیر مشخص و معینی دارد. با داشتن مدارک و کسب مهارت‌های لازم می‌توانید پیشرفت و ارتقای شغلی را هم تجربه کنید. اما برای کار به عنوان یک حسابدار، تنها مدرک دانشگاهی کافی نیست. آموزش حسابداری مقدماتی و اصول حسابداری، شما را با چارچوب کلی این شغل آشنا می‌کند. اما در آموزش 0 تا 100 حسابداری، نباید تنها به آموزش اصول حسابداری به زبان ساده فکر کرد.

وقتی حرف از آموزش کاربردی حسابداری می‌شود، باید مباحث عملی و تمرین‌های واقعی هم در کنار آموزش‌های نظری و تئوریک وجود داشته باشد. آموزش حسابداری بازار کار، مسیر شغلی شما را در شغل حسابداری و مالی عوض می‌کند. در این دوره‌ها، با مفاهیم اولیه حسابداری آشنا می‌شوید؛ کار با نرم افزارهای حسابداری را یاد می‌گیرید؛ با سوالات مصاحبه شغلی حسابداری روبرو می‌شوید و توانایی‌های خود را برای ورود به بازار کار، بیشتر می‌کنید.

آموزشگاه آپادانا در تبریز با با برگزاری دوره های آموزش حسابداری گامی مهم در زمینه ی اشتغال زایی برداشته است.

نرم افزار های مالی و حسابداری یکپارچه هلو

نرم افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه هلو (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند. این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و… هستند.

کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم‌ افزارهای حسابداری هلو را به پرکاربرترین نرم‌ افزار مالی و حسابداری کشور تبدیل کرده است.نرم افزار حسابداری هلو در نسخه‌های تک‌کاربره و شبکه ارائه می‌شود.

حسابداری بیمه چیست؟

حسابداری بیمه در واقع علمی است که در آن افراد به حساب و حق بیمه شدگان تامین اجتماعی رسیدگی می کنند و دارای اهمیت بسیار بالایی نیز هست.به طور کلی حسابداری بیمه، شکاف آن چنانی با علم حسابداری ندارد و اکثر حسابداران می توانند از پس حسابداری بیمه بربیایند به شرطی که بر نرم افزار حسابداری بیمه تسلط کافی را پیدا کنند.

تسلط بر نرم افزار های حسابداری تنها از طریق آموزش اصولی و استاندارد امکان پذیر است.کسانی که در دوره های آموزش حسابداری آموزشگاه آپادانا در تبریز  شرکت میکنند میتوانند در مدت زمان کوتاهی از مهارت های خود کسب درآمد کنند.

تفاوت نرم افزار هلو و سپیدار

برای پاسخ دادن به سوال نرم افزار هلو بهتر است یا سپیدار باید از زوایای گوناگونی یک مسئله را به چالش کشید تا باعث برداشت بدی از طرف کاربران نشود شاید شما از کاربرانی باشید که در آغاز راه یادگیری حسابداری هستید و در یافتن و انتخاب نرم افزار حسابداری مناسبی در تکاپو هستید، این نکته را باید گفت که استفاده گروه بسیار زیادی از نرم افزار هلو اتفاقی نیست چرا که این نرم افزار با داشتن برنامه های مخصوصی برای 200 گروه شغلی و آموزش های ویدئویی و دفترچه راهنما می باشد و بسیاری از فروشگاه ها، شرکت ها و تولیدی های سراسر ایران از این نرم افزار استفاده می کنند، در حالی که نرم افزار سپیدار برای کسب و کارها و شرکت های کوچک طراحی شده است و کارآیی دارد.

کاربرد اکسل در حسابداری

نظم و انضباط مهم‌ترین شرط ادامه حیات هر کسب و کاری است. اکسل همان نرم‌افزاری است که قادر به آنالیز و نگهداری داده‌های مالی شما است. استفاده از نرم‌افزار اکسل سکوی پرتابی برای حسابداران و نشانه حرفه‌ای بودن شما به عنوان حسابدار توانا و قابل است. تفاوت حسابداران قوی با حسابداران ضعیف در استفاده از نرم‌افزارهای مختلف مانند اکسل است.

اکسل به خاطر داشتن سطر و ستون‌های برای انجام محاسبات ریاضی به حسابداران کمک زیادی می‌کند، ضمن آن که این به کمک این نرم‌افزار داده‌های حسابداری قابلیت ارزیابی، کنترل و تحلیل دارند.

بازارکار حسابداری چگونه است؟

بدون شک تمام کسب و کار ها بدون استثنا به حسابدار نیاز دارند. حسابداری سمتی جدا ناپذیر از کسب و کار ها و شرکت ها است. حتی اگر کسب و کاری مجبور به تعدیل نیرو شود، حسابدار خود را اخراج نمی کند. چرا که در هر شرایطی نیاز به حسابدار دارد. به همین دلیل شغل حسابداری دارای امنیت شغلی است. اگر به کار با اعداد و ارقام علاقه داشته باشید، می توانید به راحتی از شغل حسابداری درآمد بالایی کسب کنید.

شما می توانید در شرکت ها، کارخانه ها، اداره ها، فروشگاه ها و … مشغول به کار شوید. میزان درآمد و آینده شغلی شما تا حد زیادی وابسته به مهارت شما در کار است.

پیش نیاز های آموزش حسابداری

این دوره آموزشی هیچ پیش نیازی ندارد و تمامی افراد، بدون داشتن مدارک دانشگاهی و بدون برخورداری از کوچک ترین دانشی در زمینه حسابداری، می توانند در آموزش حسابداری در تبریز آموزشگاه آپادانا در تبریز ، شرکت نمایند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا